Press Kit

Paneláky v Trmicích blízko Ústí se proměnily v nadstandardní rezidenční bydlení

Tisková zpráva, 24. 1. 2023, Praha

V Trmicích, které těsně sousedí s Ústí nad Labem, vznikl ambiciózní projekt. Dva panelové domy v těsné blízkosti na ulici Nerudova kousek od Globusu podstoupily rozsáhlou rekonstrukci na moderně vybavené byty s vlastním fitness centrem, saunou a bazénem. Zpřístupní tak nadstandardní bydlení každému.

V aktuální ekonomické situaci, kdy klesá zájem o hypotéky a stoupá poptávka po nájemních bytech, potěší zájemce fakt, že byty jsou připraveny k okamžitému nastěhování. Za jednu měsíční platbu na úrovni standardní ceny nájemného přitom nájemníci dostanou služby, které ke standardu zdaleka nepatří.

Po vjezdu do rezidenčního komplexu, který je přístupný pouze nájemníkům, zaparkují na jednom z 200 parkovacích míst a výtahem se vydají do svého bytu. K dispozici jsou apartmány 1+kk a 2+kk, která poskytují veškerý komfort pro jednotlivce, páry a díky dětskému hřišti v areálu i mladým rodinám. Byty jsou vybaveny od postele s anatomickými matracemi a úložných prostor přes televizi po vybavení kuchyně jako je myčka, lednice či příbory. V ceně nájmu už je navíc i internet. 

Zástupce společnosti Ústí Towers s.r.o., která sdružuje investory a developery s řadou zkušeností s podobnými projekty z Česka i ze zahraničí – Daniel Mikeš – představil záměr společnosti: „Chtěli jsme vybudovat bydlení, které poskytne nadstandardní úroveň života i pro střední a nižší třídu a zároveň zbaví nájemníky starostí. V zahraničí je běžné, že lidé neztrácejí čas se zařizováním věcí okolo běžného života. Kape kohoutek nebo potřebujete převzít balík? Zavoláte na 24/7 recepci. Chcete jít do fitka nebo sauny či bazénu? Stačí sjet pár pater výtahem. Díky těmto službám pak mají nájemníci více času na rodinu, koníčky nebo práci.”

Rezidence se navíc nachází v lokalitě, odkud je to pár minut jízdy autem nebo MHD do centra Ústí nad Labem a zároveň doslova pár kroků do krásné přírody Českého středohoří nebo k jezeru Milada. Takhle vypadá budoucnost bydlení v ČR.

O Ústí Towers s.r.o.

Společnost Ústí Towers s.r.o. sdružuje investory a developery, kteří přinášejí na český trh zkušenosti s úspěšnými developerskými projekty ze zahraničí. Cílem je poskytovat kvalitní bydlení všem příjmovým skupinám napříč obyvatelstvem v severních Čechách.

Chcete bydlet v Ústí Towers?

Zavolejte, napište e-mail nebo nám na sebe nechte kontakt a my se ozveme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle těchto pravidel.
Děkujeme za odeslání formuláře. Budeme vás kontaktovat.
Nastal problém s formulářem.